Deutsch | English | فارسی | العربی

 

شرکت انتخاب سرویس حامی

واحد خدمات پس از فروش گروه انتخاب از بدو شكل گیری واحـدهای تولیــدی و همزمان با ورود اولین محصول از كارخانه تولید لباسشــویی به بازار مصرف ( سال 1379 )، به صورت یك واحد زیر نظــر كارخانه‌ تولیدی فعالیت خود را آغاز نمــود . خدمات پس از فروش در ابتــدا بصورت یك واحد مستقل عمل نمی‌كرد و این امر نارسـایی‌هایی را به همراه داشت كه موجبات تشكیل گـروه منسجم تری تحت عنوان واحد مجزای خدمات پس از فروش را زیـر نظر مدیر عامل گروه در اواخر سال 1383 فراهم آورد و پس از گذشت سه سال از این موضوع با توجه به گرایش تبدیل به هلدینگ مجمـوعه، شركت انتــخاب سرویس حامی در تاریــخ 24 مهرماه 1386 به صورت شركت سهامی خاص تأسیس شده و طی نامه شماره 31751 مورخ 24 مهرماه 1386 در اداره ثبت شركتـها و مالكیت اصفهــان به ثبت رسید. در حال حاضر شركت انتــخاب سـرویس حامـی یكی از مجموعه شركتهای گروه انتــخاب بوده و ستــاد مركزی این شركت در جوار كارخانجات تولیدی گروه انتــخاب می باشد.

 

گستردگی

از بدو تأسیس و راه اندازی سازمان خدمات پس از فروش، مبنای كار بر رضایت‌مندی مشتری، سرعت در ارائه خدمات و انجام خدمت صادقــانه با كیفیت برتــر نهاده شده و كلیه قوانین داخلی شرکت بر مبنـای نهادینـه كردن این اصول در بین كاركنان شركت تدوین گردید. بر پایــه همین اهــداف بـود كه در فاز اول و تا لحظه تنظیـم این گزارش، دفاتر منطقه‌ای خدمات در 17 استان كشـور جهت سرعت بخشیـدن به ارائه خدمات به مشتریان راه انـدازی شد. این دفاتر در استانهای تهــران (شرق)، تهــران (غرب)، اصفهــان، سـاری، رشـت، تبـریز، كرمانشــاه، شیــراز، كرمــان، اهــواز، ارومیـه، اراك، مشهــد، اردبیــل، زاهــدان، قــزوین و یــزد واقـع شده و ستــاد شـرکت از طریق این دفاتـر منطقـه ای کل کشــور را تحت پوشش قـرار داده اسـت.

 

فعالیت های شركـت

موضوع فعالیت شركت طبق ماده 2 اساسنـامه عبارت است از: انجام كلیه خدمات مربوط به انواع لوازم خانگی و لوازم جانبی آنها، جذب و ایجاد نمایندگیهای مجاز و دفاتر منطقه ای خدمات در سراسر كشور، ساخت و تأمین و واردات خدمات یدكی مورد نیاز محصولات انواع لوازم خانگی جهت خدمات رسانی از داخل و خارج از كشور، ایجاد نمایندگیهای خرید و فروش و توزیع لوازم یدكی انواع محصولات خانگی در سراسر كشور و خارج و سایر فعالیتهایی كه در چارچوب وظایف تعریف شده شركت می‌باشد.

 

خدمات پس از فروش

در حال حاضــر محصـولات لوازم خـانگی تولیـدی در پنـج گـروه و با برنـدهای: Snowa, Bost, Daewoo Electronics, Tecnogas توسط شركتـهای تابعـه گروه انتــخاب تولیـد و روانه بازار می‌گردد که شامـل محصولات برودتــی از قبیـل انواع یخچالهـای ساید بای ساید ، دیفـراست و نوفـراست و انواع كولـرهای گازی اسپلیـت، محصـولات شوینــده از قبیل لباسشویی‌های دوقلــو و اتوماتیك و ماشینهای ظرفشـویی، محصولات گـازسـوز شامل انواع بخاریهـای گازی و اجاق گاز، محصـولات صـوتی و تصـویری مانند تلوزیونهای CRT ، LCD و LED ، محصـولات لوازم خانگی كوچك شامل انواع مایكـروفر، چرخ گوشت، جاروبرقی و ... بـوده كه مجمـوعاً تعـدد مدلهـا بالغ بر 750 مـدل انواع لوازم خـانگی می‌باشـد، این تنوع و گستردگی بازارهای هدف در سطح کشور، اهمیـت خدمات رسانی به موقع و اصولی، با توجه به رعایت الـزامات فنـی و پیچیدگیهـای خاص هر قطعـه را بیشتـر نمایان می‌گـرداند.

 

استراتژی ها

شرکت انتــخاب سرویس حامی در راستای نیل به اهداف معین شده در استراتژی های گروه انتــخاب از اواسط سال 1388 اقدام به استخدام و بکارگیری مشاوران ارشد شرکت دوو الکترونیکس از کشور کره جنوبی نمود. دستاورد این کار انتقـال فرهنگی متفاوت در ارائه خدمات به مشتری و نحوه استفاده از تکنولوژی های جدید در فرآیندهای کاری بود. تصمیم راسخ مدیر عامل محتـرم شرکت در ایجاد تغییرات با انجام مراحل زیر آغاز شده و شرکت چهره و فرآیندهای کاری جدید خود را در سال 1389 به شرح ذیل بدست آورد: